צנרת, מים ודלק לתשתיות ובניין

מסגריית הדרום בעלת ניסיון רב בעבודות מסגרות שונות ומגוונות לתעשיה ולבית

צנרת מים ודלק לתשתיות ובניין

הצוות המנוסה שלנו במסגריית הדרום עובד במקצועיות ובמיומנות על מנת לספק לכם את הצינורות הטובים, החזקים והבטוחים ביותר (צינורות למים וצינורות לדלק) לכל שימוש.

הצינורות עשויים מפלדה ומשמשים להולכת מים קרים או חמים. המחיר שלהם להבדיל מצינורות גומי הוא זול ונוח יותר, ובמידה ונדרש תיקון – הוא יכול להיות נקודתי ללא ניתוק המים מכל הבית או כל מקום אותו הצינור משמש. היתרון הגדול של צנרת מברזל או פלדה הוא החוזק שלו – הצינור יכול לשמש גם לאזורים חיצוניים בבית כמו למשל עבור שעוני מים, אזורי חצרות ועבור שימוש מרכזי בצינורות העוברים במערכת סולארית מהקולטים למיכל הדוד.

מכיוון שמערכת הצינורות מברזל, היא יכולה לשמור בקלות על טמפרטורה גבוהה של מים ולכן אידיאלית להובלת מים חמים (לדוגמה במערכות סולריות המעבירות מים מהדוד לדירות שונות).

צינורות נוספים אותם אנו מספקים הם צינורות דלק – צינורות פלדה חזקים ועמידים במיוחד להובלת דלק (אפשריים כמובן גם להובלת מים).

במסגריית הדרום ידאגו להתאים לכם את הצינורות המתאימים לצרכים שלכם להובלת מים (חמים או קרים) ולהובלת דלק.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

תיקון צנרת

הצוות המנוסה שלנו במסגריית הדרום עובד במקצועיות ובמיומנות על מנת לספק לכם את הצינורות הטובים, החזקים והבטוחים ביותר (צינורות למים וצינורות לדלק) לכל שימוש.

הצינורות עשויים מפלדה ומשמשים להולכת מים קרים או חמים.

מסגריית הדרום מספקת ללקוחותיה פתרונות שונים בשלבי בניית מערכי צנרת למים ולדלק. כמו כן, החברה מספקת פתרונות היקפיים במערכות תומכות נוספות כגון: תכנון, שינוע והצהת מכונות וציודים,תיקי מתקן וכו׳.

בנוסף, מסגריית הדרום דואגת לספק פתרונות היקפיים במערכות תומכות נוספות כגון: אביזרים , ברזים , ווסתים , שעוני לחץ למיניהם. מערכות צנרת מברזל או פלדה הן חזקות במיוחד, ויכולות לשמש גם לאזורים חיצוניים לבית כמו למשל עבור שעוני מים, אזורי חצרות ועבור שימוש מרכזי בצינורות העוברים במערכת סולארית מהקולטים למיכל הדוד.

כיוון שמערכת הצינורות מברזל, היא יכולה לשמור בקלות על טמפרטורה גבוהה של מים ולכן אידיאלית להובלת מים חמים (לדוגמה במערכות סולריות המעבירות מים מהדוד לדירות שונות)

במסגריית הדרום ידאגו להתאים לכם את הצינורות המתאימים לצרכים שלכם להובלת מים (חמים או קרים) ולהובלת דלק. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעה.

עבודות שלנו בתחום הצנרת

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה