שערים חשמליים וקונזולים

מסגריית הדרום בעלת ניסיון רב בעבודות מסגרות שונות ומגוונות לתעשיה ולבית

שערים חשמליים וקונזולים

אנחנו במסגריית הדרום מספקים שערים חשמליים ללקוחות פרטיים ולעסקים ברמה הגבוהה ביותר יחד עם הצוות המקצועי שלנו. 

בשנים האחרונות אפשר לראות כמעט בכל מקום שערים חשמליים המציעים מראה יוקרתי ומיוחד, וחשוב מכל – בטחון רב עבורכם בבתים, במקומות העבודה, בקניונים, בחניונים ועוד. 

שערים חשמליים יכולים לפעול בכמה טכניקות: אינטרקום, טלפון סלולרי, שלט, באופן ידני ועוד וזאת על מנת להתאים אותם לכל מרחב, מקום וצורך. 

כמו כן לשערים חשמליים סוגים רבים: שערי הזזה, שערי כנף, שער מתקפל ועוד. 

השערים החשמליים אותם אנו מייצרים במסגריית הדרום כוללים טכנולוגיות מתקדמות במיוחד ועומדים בסטנדרטיים גבוהים מאד על פי תקנים נדרשים ומהווים פתרון מצוין ומענה נקודתי יעיל מאד. 

אפשר למצוא שערים בטוחים, חזקים ועמידים לצד אלמנטים עיצוביים שונים כמו עץ או זכוכית בסגנונות עיצוביים פשוטים או דווקא יוקרתיים במיוחד. 

ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים, כך שלני שתעשו את הבחירה שלכם התייעצו עימנו במסגריית הדרום על מנת להתאים לכם ולצורכיכם את השער שמתאים למרחב בו יהיה.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

שער קונזולי

אנו מספקים שערים קונזולים ללקוחות פרטיים, לעסקים וליישובים. 

שער קונזולי הוא שער מרחף באוויר ללא מסילה בקרקע כך שיכול להתאים למקומות שבהם הקרקע אינה מפולסת או אינה סלולה.

העובדה שהשער מרחף היא ייתרון גדול, כך מתאפשרת נסיעה חלקה על קרקע ישרה ושמירה על דרך הגישה, ללא פגיעה בעיצוב שביל הגישה וכמו כן, מאפשרת התקנה גם במקומות בהם הדרך לא ישרה,  במקומות בהם יש מדרון ובמקומות בהם קיימת תזוזות קרקע. 

שער קונזולי יכול להיפתח לכיוון מסויים, ואדי או תעלה ויהיה מושלם למניעת כניסת זרים ישובים ובניני מגורים. 

שער קונזולי עשוי ברזל והינו מאסיבי וחזק במיוחד, לכן יהווה את ההגנה האולטימטיבית עבורכם במקום מגוריכם ומקומות העבודה שלכם.

ישנם שני סוגים של שערים קונזולים: 

שער קונולי כבד המשמש בעיקר לסגירת מפתחים גדולים ולמקומות ביטחוניים כמו בסיסי צבא, תחנות משטרה ,חברת חשמל וכו'. השער הקונזולי הכבד נבנה לפי מפרט ייחודי וחזק במיוחד המסייע למניעת התפרצות רכבים. 

הסוג השני הוא שער קונזולי קל, הנועד למפתחים  קטנים ויעיל בעיקר  עבור מושבים, קיבוצים, מפעלים ובנייני מגורים. גובה השער ניתן  לשינוי גם לאחר ביצוע ההתקנה. 

השער הקונזולי בטיחותי מאוד, הוא חזק ואמין ומשמש פתרון מצוין לפתחים בגדלים שונים. 

עבודות שלנו בתחום שערים חשמליים וקונזולים

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה