מרפסות וגרמי מדרגות

מסגריית הדרום בעלת ניסיון רב בעבודות מסגרות שונות ומגוונות לתעשיה ולבית

מרפסות

במסגריית הדרום הצוות המיומן שלנו עוסק בבניית מרפסות פלדה לבית ולכל חלל הדורש אחת. 

מפרסת העשויה פלדה היא באיכות הגבוהה ביותר, חזקה ועמידה. להבדיל מתהליך הבנייה של מרפסת בטון לא נחוצות משאיות אשר יחסמו את הרחוב, אין לכלוך רב או מדיי רעש וכמובן זמן העבודה קצר בהרבה. 

במחשבה קדימה, הליך הבלאי של הבטון במרפסת (החיצונית והפנימי) מהיר יותר מאשר של המתכות, ולכן מרפסות ממתכת ישמרו על צורתן ובטיחותן לאורך זמן רב יותר מאשר ממרפסות הבנויות מבטון. 

חלקי המרפסת יהיו מיוצרים מראש במפעל ובכך יחסכו לכם לכלוך ורעש ויגיעו אליכם מוכנים לעבודה נקייה ויסודית. 

בנוסף לכל אלו, מרפסות פלדה קלות באופן משמעותי ממרפסות בטון ובכך ימנעו משקל יתר כבד מדיי על הבניין ויסודותיו הקיימים (ישנם בניינים שלא יכולים להכיל מרפסות בטון בגלל משקלן הכבד). 

ישנם שני סוגים של מרפסות מפלדה: מרפסת תלויה הנתלית על הבניין תוך שימוש בכבלים מפלדת אל חלד המקובעים לקיר ומשמשים כעוגן בטוח.

הסוג השני – מרפסת פלדה מעוגנת על עמודי הבטון של הבניין ונחשבת לקלה במיוחד ויחסית מהירה להתקנה תוך שמירה על יציבות ומרפסת שמש נבנית על קורה יציבה שהיא שלוחה שיוצאת מגוף הבניין. 

לכל סוג של מרפסות יתרונות שונים (גם מבחינה עיצובית) וחשוב לבחון כל סוג לפני שבוחרים את המרפסת המתאימה לכם ביותר מבחינת עלויות, לוח זמנים, תשתית וסוג המבנה. 

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה

גרמי מדרגות

שני היתרונות הגדולים ביותר של גרמי מדרגות הפלדה הופכים אותה לפתרון המושלם לכל בית, חדר עבודה, גלריה או כל חלל אחר.

 הראשון הוא החוזק של הפלדה אשר יכולה להכיל משקל רב ולשמור על יציבות לאורך שנים. 

השני הוא היכולת להרכיב על גרמי מדרגות הפלדה כל חומר אחר שתרצו כדי לשלב את המדרגות עם העיצוב של החדרים והמבנה מסביב.

כך למעשה זוכים גם בחוזק של הפלדה כחומר גלם מושלם לגרמי המדרגות וגם יכולים לשייך את גרמי המדרגות לעיצוב המקורי של החלל אליהן נבנו, או כמובן להשאיר אותן כפי שהן ולהנות ממראה נקי ומסוגנן. 

לעיתים מתעורר צורך להוסיף מדרגות לחלל עם תקרה גבוהה לחלל עם קומה וחצי, ובכך לנצל באופן הטוב ביותר את כל השטח בחלל ושמירה על אסתטיקה עם מדרגות אלגנטיות אך חזקות מפלדה. 

גם כאשר מדובר בבית פרטי וגם אם בחלל עבודה או חלל ציבורי, מדרגות פלדה יתאימו בזכות המאפיין המרכזי שלהן-החוזק שלהן, העמידות שלהן לאורך זמן והיכולת שלהן לשאת מעמסות כבדים, ולספוג מכות חזקות מבלי להיפגע. 

צרו איתנו קשר במסגריית הדרום עוד היום כדי לקבל הצעה עבור גרמי המדרגות המתאימים במיוחד לכם.

עבודות שלנו בתחום מרפסות וגרמי מדרגות

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה